Ana Sayfa
 Hakkımızda
 Ürünlerimiz
 Hizmetlerimiz
Fiyat Listesi
 İletişim
Ekonomik Seri Ürünlerimiz
Hesapçı

Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketidir.Stok, Hizmet, Satın Alma, Satış, Muhasebe, Finans Modüllerinden Oluşur. (1000 Stok - 1000 Cari Sınırlı)
Miktop

Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketidir.Stok, Hizmet, Satın alma, Satış, Finans Modüllerinden Oluşur.


Standart Seri Ürünlerimiz
Miknom

Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketidir. Genel Muhasebe kayıtları da tutulabilir.Stok, Hizmet, Satın Alma, Satış, Finans, Muhasebe Modüllerinden Oluşur.

Minimal

Sadeleştirilmiş Üretim Yönetimi Paketidir. Genel Muhasebe kayıtları da tutulabilir. Stok, Hizmet, Satın Alma, Satış, Finans, Muhasebe, Üretim Modüllerinden Oluşur.


Standart Seri Ürünlerimiz


Mikrotop

Ticari Otomasyon Paketidir. Stok, Hizmet, Satın alma, Satış, Finans Modüllerinden Oluşur.

Mikronom

Ticari Otomasyon Paketidir. Genel Muhasebe kayıtları da tutulabilir. Stok, Hizmet, Satın alma, Satış, Finans, Muhasebe Modüllerinden Oluşur.Mikrotim

Üretim Yönetimi Paketidir. Genel Muhasebe kayıtları da tutulabilir. Stok, Hizmet, Satın alma, Satış, Finans, Muhasebe, Üretim Modüllerinden Oluşur.

Halley

Ticari-Muhasebe ve Üretim Yönetimi Paketidir. Genel Muhasebe kayıtları tutulabilir. Stok, Hizmet, Satın alma, Satış, Finans, Muhasebe, Üretim Modüllerinden Oluşur.MikBüro (SMMM)

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler için komple Muhasebe Bürosu Otomasyonu. Muhasebe, Personel, İşletme, Atik, Stok, Hizmet, Finans, SM Defteri, SMMM modüllerinden oluşur.

MikBüro (İşletme )

İşletmeler için komple Muhasebe Bürosu Otomasyonu Paketidir. Muhasebe, Personel, İşletme, Atik, Stok, Hizmet, Finans, SM Defteri, SMMM Modüllerinden oluşur.aa


Mikro Eğitim Saatleri


  Normal Upgrade
Miktop 6 4
Miknom 8 6
Minimal 10 8
Mikrotop 14 12
Mikronom 18 16
Mikrotim 18 16
Halley 20 18
Mikbüro 15 13